ELECTROLUX EEQ47210L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEQ47210L je zařazena do energetické třídy A ++. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Technologie Airdrie využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu prostřednictvím světelného paprsku. Myčka Electrolux EEQ47210L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Je vybavena i množstvím dalších funkcí: budík, Glasscare, indikátor nedostatky leštidla a soli, extra hygienický, XtraPower. Její kapacita pro mytí je 13 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš - má sladacie poličky na šálky a plastové držadlo. Dolní koš má 2 rozložitelné talířové poličky a plastové držadlo.
10 990,00 Kč
Skladem
ks
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
doprava zdarma
cena bez DPH:9 082,64 Kč
cena vč. DPH:10 990,00 Kč
dárek:Electrolux ESM 3310
homecredit calc
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka nádobí QuickSelect
Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEQ47210L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí. Vestavěná mývačka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzdchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou aby mohl vdzuchu proudit dovnitř a nádobí bude dokonale usušený. Tato myčka QuickSelect nabízí jednoduchý způsob jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Už nebudete muset mýt sklenice ručně. Oceníte odložený start o 1 - 24 hodin. Je zařazena do úsporné energetické třídy A ++.

Snadná instalace
Instalace nové zabudované myčky už by neměla být problémem. Posuvné závěsy PerfectFit se přizpůsobí jakémukoliv rozměru a není nutné ani řezat podstavec. Zajistí vám jistotu, že vaše nová myčka zapadne do kuchyně dokonale.

Dokonalý přehled o průběhu programu
Optická signalizace TimeBeam průmětu světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Sušení AirDry
Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Programy a funkce
Pomocí MY TIME si víte zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

    Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
    Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
    60 minut - je porgram pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
    90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
    160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
    ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
    Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
    Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez naplněného nádobím.
Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

    ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
    Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teplotěa mytí ve zvoleném programu a snižuje ji na 45. Ochraňuje při tom sklo před poškozením.
Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky a plastová rukojeť Electrolux. Výbava dolního koše sestává ze 2 sklopných držáků na talíře a plastové rukojeti.

Základní parametry
Šířka:    59,6 cm
Typ displeje:    LED
Maximální hlučnost:    44 db
Třída energ.účinnosti:    A ++
Počet programů:    3
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    150 min.
AquaStop funkce:    Ano
Spotřeba vody na cyklus:    13 L
Třída účinnosti sušení:    A
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ne
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Model:    ELECTROLUX EEQ47210
Délka hadice:    1,5 m
Délka odtokové hadice:    1,5 m
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    59,6 cm
Výška:    86,4 cm
Hloubka:    55 cm
Hmotnost:    37,08 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LED
Hlučnost
Maximální hlučnost:    44 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,5 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A ++
Spotřeba vody na cyklus:    13 L
Třída účinnosti sušení:    A
Funkce
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    3
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    150 min.
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ne
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Šířka60 cm
Typplně vestavná
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).