Electrolux LNC7ME32W2

Kombinovaná chladnička Electrolux LNC7ME32W2 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy E. Dveřní přihrádky CustomFlex poskytují dokonalou flexibilitu uspořádání poliček. Rozmrazování je automatické v chladicí jakož i mrazicí části. Chladící část, umístěná v horní části má 230 litrů. Vnitřní výbavu tvoří LED osvětlení, 3 skleněné poličky, 2 průhledné plastové zásuvky v plné šíři a dveřní poličky. Mrazící část má 101 l a její výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky z toho jedna poloviční. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 18 hodin.
16 990,00 Kč
Dočasně nedostupné
ks
katalogové číslo: LNC7ME32W2
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
cena bez DPH:14 041,32 Kč
cena vč. DPH:16 990,00 Kč
homecredit calc
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Electrolux LNC7ME32W2
Kombinovaná chladnička Electrolux LNC7ME32W2 je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy E. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Výhodou je také praktický skladovací systém CustomFlex ve dvířkách chladničky, kde můžete uspořádat poličky podle potřeby. Potraviny budete mít tak efektivně uloženy a budete je mít vždy na dosah. Technologie NoFrost účinně zabraňuje tvorbě námrazy v kombinované chladničce. Už nebudete muset zdlouhavě odmrazovat mrazničku.

Technologie MultiFlow
Tato technologie udržuje uvnitř chladničky stabilní teplotu a zabraňuje vysychání ingrediencí. Vytváří také prostředí, které udržuje jídlo chutné až do nejbližšího obchodu.

Systém CustomFlex
Nastavitelné úložné prostory s funkcí CustomFlex vám poskytují volnost přizpůsobit si prostor chladničky. Interiér dveří má pohyblivé koše v různých velikostech, takže si můžete prostor přizpůsobit podle svých potřeb. Zásobníky jsou dokonce odnímatelné, takže je můžete z chladničky vyjmout, abyste k nim měli snadný přístup.

Zásuvka Extra chlad
Zásuvka Extra Chlad chrání kvalitu, chuť a čerstvost masa a sýrů. Zásuvka udržuje nižší teplotu než zbytek chladničky s aktivní cirkulací studeného vzduchu.

Chladící část
Chladící část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 230 l. V její vnitřní část tvoří skleněné poličky s rámem v plné šířce, 2 zásuvky z průhledného plastu, kde jedna je pro uskladnění ovoce a zeleniny a druhá na uskladnění potravin s 0 zónou. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybějí ani ve dvířkách chladničky. Perfektní přehled o zásobách máte díky horního LED panelu.

Mrazící část
Mrazící část s automatickým odmrazováním má čistý užitný objem 101 litrů. V její vnitřní části se nacházejí praktické zásuvky pro mražení potravin. Jsou vyrobeny z průhledného materiálu. Kapacita zmrazování 8kg/24h a akumulační doba je 18 hodin.

Kompletní ovládání jedním dotykem
Štíhlé, intuitivní a univerzální ovládací prvky vám umožní snadné nastavení vnitřního prostředí, aby o vaše potraviny bylo vždy nejlépe postaráno. Chladnička má elektronické ovládání teploty s LCD displejem na dveřích spotřebiče.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    59,5 cm
Výška:    201 cm
Hloubka:    65 cm
Hmotnost:    73,5 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    42 db
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    E
Klimatická třída:    SN-T
Akumulační doba:    18 hod.
Mraznička
Umístění mrazničky:    dole
Čistá kapacita mrazničky:    101 L
Mrazící výkon:    8 kg/24h
Vzhled
Celkový čistý objem:    360 L
Chladnička
Čistá kapacita chladničky:    230 L
Funkce
No Frost (mrazák):    Ano
Rychlé zamražení:    Ano
Alarm:    Ano
Čerstvá zóna
Přihrádka Fresh Zone:    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tyto webové stránky používají soubory cookie a podobné technologie.

Na našich webových stránkách používáme cookies a podobné technologie. Pokud se rozhodnete nám s tím udělit souhlas, můžete tak učinit tlačítkem "VŠE PŘIJMOUT" či upravit svoje volby u tlačítka "NASTAVENÍ". 

 

VŠE PŘIJMOUT
NASTAVIT