JBL PARTYBOX 110

výrobce:JBL
katalogové číslo:PARTYBOX110
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:8 256 Kč

9 990 Kč

JBL PARTYBOX 110
Party reproduktor JBL PARTYBOX 110 vám zprostředkuje výbornou zábavu na každém večírku. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti ho můžete snadno přenášet tam, kam potřebujete, ať už míříte za rodinou, nebo do parku s přáteli. Uvnitř se nachází dobíjecí baterie, která mu zajistí až 12 hodin provozu na jedno nabití. Hudbu budete snadno streamovat bezdrátově přes Bluetooth nebo můžete použít USB konektor pro kabelové připojení externích zařízení. Odolnost IPX4 ho ochrání proti kapkám vody, abyste si hudbu mohli pustit i u bazénu nebo na pláži. Nechybí mu ani vstupy pro kytaru a mikrofon, což oceníte v případě, že máte chuť na karaoke. S funkcí True Wireless jej lze připojit do série s dalším reproduktorem pro ještě širší pokrytí prostoru.

JBL Original Pro Sound
Ať už hudbu posloucháte doma, nebo venku, party reproduktor JBL vám zábavu pozvedne ještě o třídu výš. Jeho specifický zvuk JBL Original Pro Sound vás zcela pohltí a zajistí dokonalý zážitek z poslechu i při vysokých hlasitostech.
 
Dynamické osvětlení
Slaďte písničky se světelnými efekty a zajistěte, že se stanete hvězdou každého večírku. Světelná show zaručeně zaujme všechny návštěvníky a pomůže odhodit stud, aby se všichni roztančili a užívali si společné chvíle ještě více.
 
12 hodin poslechu
Reproduktor si s sebou můžete vzít, kamkoliv chcete. Funguje bezdrátově a nabízí až 12 hodin přehrávání hudby na jedno nabití. Zajistí vám proto skvělou zábavu celý večer, aniž byste museli nosit s sebou adaptér a řešit, kam ho zapojit.
 
Odolnost IPX4
Skvěle se hodí také na pláž nebo k bazénu. Je vyrobený z odolných materiálů se stupněm krytí IPX4, díky čemuž zůstává bezchybně funkční i při kontaktu s kapkami vody nebo prachovými částicemi.

Konektor pro mikrofon a kytaru
Je čas na karaoke! Na přístroji najdete konektory, do kterých lze připojit mikrofon i kytaru. Ukažte svůj talent a staňte se tou nejlepší superstar. Nejen, že budete znít skvěle, ale světelné efekty vás rázem přenesou na koncertní pódium.

Aplikace PartyBox
Stáhněte si do svého telefonu aplikaci PartyBox a mějte ovládání reproduktoru plně pod kontrolou. Snadno můžete přecházet mezi skladbami, upravovat nastavení nebo vybírat z dostupných barev a vzorců osvětlení.

Hudba z různých zdrojů
Streamujte zvuk bezdrátově přes Bluetooth nebo připojte své zařízení přes USB konektor či audio kabel. Na výběr máte mnoho různých zdrojů, stačí si zvolit ten, který se vám v danou chvíli nejvíce hodí.

Další parametry
Rádio    Ne
Mikrofon v balení    Ne
Bezdrátové připojení    Bluetooth
Rozměr (cm)    57 cm
Napájení    Vestavěný akumulátor
Běžná výdrž baterie    12 hod.
Výkon    160 W
Odolnost    IPX4
Podpora nabíjení mobilního telefonu    Ano
Příjem telefonních hovorů    Ne
USB    Ano
Vstup AUX    Ano
Barva    černá
Specifické funkce    BassBoost, True Wireless Stereo
Označení BT připojení    PARTYBOX 110
novinka    Ano
Značky    JBL
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    29.5 cm
Výška výrobku    56.8 cm
Hloubka výrobku    30.0 cm
Hmotnost výrobku    10.8 kg

https://www.apollo-obr.cz/