LG F4TURBO9E

výrobce:LG
katalogové číslo:F4TURBO9E
EAN:8806091116338
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:8 256 Kč

9 990 Kč

Předem plněná pračka LG F4TURBO9E naráz pojme až 9 kg prádla, jemuž dopřeje dokonale šetrnou péči. Její součástí je totiž technologie AI DD™, která na základě údajů z 20 000 různých pracích cyklů vybere nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. Potěší vás také tichý chod invertorového Direct Drive™ motoru. 

Nevíte si rady, jaké prací program přesně zvolit? Pak jistě oceníte 14 přednastavených programů. Najdete mezi nimi klasické programy Bavlna, Smíšené prádlo či Syntetika. Nechybí ani Tiché praní nebo program pro spěchající Rychlý 14. Oblečení z tréninku zase nejlépe vypere program Sportovní oblečení. Jelikož je pračka vybavena parní technologií Steam™, najdete v programové nabídce také programy Dětská parní péče a Pro alergiky. Druhý zmíněný odstraní z oblečení až 99,9 % alergenů. S řešením případných problémů pomůže inteligentní diagnostika Smart Diagnosis™. 

Maximální úspora, spolehlivost a minimální hlučnost. To jsou hlavní plusy invertorového Direct Drive™ motoru, který skvěle pere a LG vám na něj poskytne 10letou záruku. 

Invertorový Direct Drive™ motor je spolehlivý a opravdu úsporný. Spotřeba vody dosahuje u této pračky 50 litrů na 1 cyklus a spotřeba energie 58 kWh na 100 cyklů. Díky tomu se tento model může řadit do energetické třídy B. Spokojeni budete také s hlučností při odstřeďování, která nepřesahuje hranici 73 dB.

Technologie AI DD™ si to vezme na starost. Zváží prádlo, rozezná jemnost vláken a základě těchto informací sama zvolí nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. Praní je šetrnější a vašemu oblečení se dostane až o 18 % lepší ochrany tkanin, než by tomu bylo u běžné pračky.

Zapnuli jste pračku a při odchodu z prádelny jste našli zapomenutou ponožku nebo tričko? Díky funkci Přidat prádlo už nemusíte čekat na další várku. Jednoduše stiskněte tlačítko Start/Pauza a po otevření dvířek přidejte chybějící kus do bubnu. U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 14 se dvířka během praní otevřou do 3 vteřin.

Postará se o to parní technologie Steam™, která během jediného cyklu zredukuje alergeny v oblečení až o 99,9 %. Vám i vaší rodině se tak hned bude o něco lépe dýchat. Program Pro alergiky je navíc schválen organizací BAF (British Allergy Foundation).

Ve výbavě pračky LG F4TURBO9E nechybí odolná dvířka z tvrzeného skla a buben s nerezovými lopatkami, které snižují možnost kontaminace oblečení bakteriemi. Vhod přijde také funkce Auto Restart, zajišťující restart programu po náhlém výpadku elektrického proudu.

Technické parametry
Typ: volně stojící
Konstrukce pračky: plněná zepředu
Hloubka pračky: 56.5 cm
Hloubka s přesahem: 62 cm
Šířka pračky: 60 cm
Výška pračky: 85 cm
Otevírání dveří: levé
Kapacita prádla pro praní: 9 kg
Index účinnosti praní: 1.04
Třída hlučnosti: B
Max. počet otáček za minutu: 1400 ot./min.
Třída účinnosti odstřeďování: B
Hlučnost při odstřeďování: 73 dB
Energetická třída: B
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 58 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 50 l
Doba trvání EKO programu: 3:44 hod.
Počet programů: 14
Program pro alergiky: Ano
Parní pračka: Ano
Systém automatického dávkování: Ne
Displej: Ano
Český panel: Ano
Ukazatel zbytkového času: Ano
Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
AquaStop: Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení: Ano
SMART diagnostika: Ano

Rozměry výrobku
Šířka výrobku: 60.0 cm
Výška výrobku: 85.0 cm
Hloubka výrobku: 56.5 cm
Hmotnost výrobku: 66.0 kg

Rozměry balení
Šířka výrobku: 66.0 cm
Výška výrobku: 89.0 cm
Hloubka výrobku: 66.0 cm
Hmotnost výrobku: 70.0 kg

https://www.apollo-obr.cz/