ETA Puris Smart 4569 90000

výrobce:ETA
katalogové číslo:456990000
EAN:8590393254989
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:3 673 Kč

4 444 Kč

Chytrá čistička vzduchu ETA Puris Smart 4569 90000 vám zajistí svěží a čisté ovzduší ve vašem domově. Svým výkonem spolehlivě dokáže vyčistit vzduch v prostorech do velikosti 60 m2. Díky špičkové, pětinásobné filtraci dosahuje vynikající úrovně filtrace s účinností až 99,97 %.

Všechny funkce můžete kontrolovat přímo na čističce vzduchu, a to díky přehlednému LED displeji a světelné signalizaci. O nutnosti vyčištění nebo výměny filtrů budete informovaní pomocí praktického indikátoru. K bezpečnosti provozu přispívá dětská pojistka a pojistka pro případ nezaložení krytu. 

S chytrou aplikací ETA SMART bude mít čistotu ovzduší ve vašem domově vždy pod kontrolou! Za pomoci aplikace můžete čističku vzduchu na dálku vypnout či zapnout, upravit rychlost ventilátoru, zapnout ionizaci či UV-C sterilizaci i zjistit stav filtrů. Budete také vždy informování o aktuálním stavu ovzduší v místnosti. Aplikaci ETA SMART si můžete stáhnout zdarma na Google Play či Apple Store. ETA Puris Smart podporuje Wi-Fi na 2,4 GHz.

ETA Puris Smart má téměř stoprocentní účinnost. Během svého aktivního chodu zvládne pohltit celkem 99,97 procent nečistot z ovzduší, a to včetně pachů a zvířecích chlupů. Uvnitř přístroje najdete hned pětinásobnou filtraci, která v sobě kombinuje vysoce účinný HEPA filtr H13, uhlíkového filtr, nylonový pre-filtr, ionizace a UV-C sterilizaci vzduchu. Čistička tak efektivně eliminuje nečistoty a zápach z ovzduší a zajistí vám svěží domácnost.

Vyberte si ze čtyř rychlostí ventilátoru nebo si zvolte režim AUTO, který přizpůsobí výkon čističky potřebám místnosti. Díky funkci časovače si můžete nastavit chod po dobu dvou, čtyř nebo osmi hodin. Během noci můžete aktivovat režim SLEEP. V něm se čistička automaticky přepne na nejnižší hlučnost a vypne všechny kontrolky, aby vás v klidném spánku nerušilo světlo ani hluk. Vybrat můžete i funkce ionizace a UV sterilizace, které přispívají k čistému a svěžímu vzduchu v domácnosti. 

Na motor čističky vzduchu ETA Puris Smart si můžete nyní bezplatně prodloužit záruku. Stačí se zaregistrovat na stránkách výrobce a záruka se prodlouží na 3 roky.

Technické parametry
Vzduchový výkon: 360 m³/h
Čištěný prostor: 60 m²
Maximální hlučnost: 66 dB
Příkon: 60 W
Indikátor stavu filtru: Ano
Filtr: HEPA filtr
Funkce: časovač, dětský zámek, displej, ionizace vzduchu, noční režim, senzor kvality ovzduší, Wi-Fi

Rozměry výrobku
Šířka výrobku: 35.5 cm
Výška výrobku: 57.5 cm
Hloubka výrobku: 22.0 cm
Hmotnost výrobku: 5.9 kg

Rozměry balení
Šířka výrobku: 43.0 cm
Výška výrobku: 64.5 cm
Hloubka výrobku: 30.0 cm
Hmotnost výrobku: 7.6 kg

https://www.apollo-obr.cz/