AEG L6FLG49WC

výrobce:AEG
katalogové číslo:L6FLG49WC
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:12 388 Kč

14 990 Kč

S pračkou AEG ProSense L6FLG49WC bude vaše prádlo vždy krásně čisté a voňavé. Pračka nabízí kapacitu 9 kg, je proto vhodná i do větších domácností, kde je potřeba prát větší dávky prádla najednou. Spadá do úsporné energetické třídy A, takže se můžete spolehnout na úsporný provoz, který vám ušetří čas i peníze. Vyberte si z nabídky přednastavených programů a nastavte parametry praní na přehledném panelu, který máte k dispozici v českém jazyce pro maximální komfort používání. Pračka pracuje s celou řadou moderních technologií, které šetrně pečují o prádlo. Nechybí zde technologie ProSense, funkce SoftPlus, antialergický program nebo funkce TimeSafe pro úsporu času.

V dnešní době je potřeba šetřit, kde to jde. Technologie Prosense přizpůsobí spotřebu vody a energie konkrétnímu zatížení a náplni v bubnu pračky. Vždy se můžete spolehnout na výborné výsledky praní, aniž byste za ně museli zaplatit byť jen o korunu víc.

Udržujte své halenky nebo spodní prádlo vždy perfektně jemné. S funkcí SoftPlus se aviváž dostane ke každému vláknu prádla a zahalí ho do neodolatelné hebkosti. Po skončení praní bude oblečení jemné, měkké a zachová si perfektní stav.

Funkce TimeSave vám ušetří cenný čas, abyste si stihli vyprat a usušit prádlo ještě před odjezdem na služební cestu nebo dovolenou. Na výběr máte také funkci Eco, která šetří energii a zajistí krásně voňavé a čisté prádlo bez zatěžování životního prostředí.

Uvnitř pračky se ukrývá kvalitní invertorový motor, který vyniká mimořádnou spolehlivostí, odolností a tichým provozem. Při praní dokáže efektivně snižovat vibrace, čímž brání opotřebení a zajišťuje vysoký výkon s minimální hlučností.

Snižte ekologickou zátěž při každém praní. Používejte mikroplastový filtr AEG, který dokáže zachytit až 90 % mikroplastových vláken již od velikosti 45 mikronů. Filtr je z poloviny tvořen recyklovanými plasty, takže šetří životní prostředí hned dvojnásobně.

Technické parametry
Typ: volně stojící
Konstrukce pračky: plněná zepředu
Hloubka s přesahem: 66 cm
Otevírání dveří: levé
Kapacita prádla pro praní: 9 kg
Index účinnosti praní: 1.04
Třída hlučnosti: B
Max. počet otáček za minutu: 1400 ot./min.
Třída účinnosti odstřeďování: B
Hlučnost při odstřeďování: 75 dB
Energetická třída 2021: A
Doba trvání EKO programu: 3:40 hod.
Parní pračk: Ne
Displej: Ano
Český panel: Ano
Odložený start: Ano
Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
Ochrana proti úniku vody: Ano
Přívodní a odpadní hadice v balení: Ano

Rozměry výrobku
Šířka výrobku: 60.0 cm
Výška výrobku: 85.0 cm
Hloubka výrobku: 60.0 cm
Hmotnost výrobku: 74.5 kg

Rozměry balení
Šířka výrobku: 64.0 cm
Výška výrobku: 90.0 cm
Hloubka výrobku: 71.0 cm
Hmotnost výrobku: 76.0 kg

https://www.apollo-obr.cz/