ETA Sorento 3151 90010

výrobce:ETA
katalogové číslo:ETA315190010
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:1 404 Kč

1 699 Kč

Proč se spokojit s jednou funkcí, když můžete mít v jediném zařízení hned čtyři? Pořiďte si multifunkční sendvičovač od společnosti ETA, který neslouží pouze k tvorbě lahodných slaných či sladkých sendvičů, ale v jediném kompaktním balení nabízí mnohem širší možnosti využití.

Přístroj v kuchyni využijete každý den. Bude vám sloužit jako sendvičovač ke tvorbě trojúhelníkových nebo čtvercových pochoutek z pečiva, gril pro přípravu panini, topinek nebo i masa a zeleniny, a vaflovač, s nímž si vytvoříte výbornou sladkou snídani, která vás pozitivně naladí na celý den.

Pro každou funkci najdete v balení speciální výměnné desky. Všechny povrchy jsou nepřilnavé, nemusíte proto řešit připečený sýr, jenž ani za nic nejde z desek odstranit. Po zapojení do elektřiny vás světelná kontrolka bude informovat o tom, že přístroj je nahřátý a připravený k použití. Provoz je zcela jednoduchý a bezpečný.

Přístroj se pyšní automatickou regulací teploty, jež vám zajistí ty nejlepší výsledky při tvorbě vašich oblíbených jídel. Sendvičovač má v sobě zabudovánu také ochrannou tepelnou pojistku, která přístroj v případě přehřátí ihned vypne, aby nedošlo k žádným nehodám.


Technické parametry
Funkce sendvičovače:gril, sendvičovač, vaflovač
Počet / tvar sendvičů:4 trojúhelníky
Kontrolka provozu:Ano
Kontrolka správné teploty:Ano
Příkon:900 W
Vyměnitelné desky:Ano

Rozměry výrobku
Šířka výrobku    30.0 cm
Výška výrobku    11.5 cm
Hloubka výrobku    26.0 cm

https://www.apollo-obr.cz/