Philips EP 1220/00 kávovar

výrobce:Philips
katalogové číslo:EP122000
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:5 784 Kč

6 999 Kč

Máte chuť na šálek perfektního Espressa nebo kávu s dokonale hedvábnou vrstvou mléčné pěny připravenou snadno a během několika málo okamžiků? S automatickým kávovarem Philips Series 1200 vás od vašeho oblíbeného kávového nápoje dělí pouhý dotyk na podsvíceném displeji. Tak snadné to je! Kávovar nabízí 3 stupně intenzity kávy a 3 stupně teploty vody. Jeho mlýnky jsou vyrobené ze 100% keramiky, jsou mimořádně odolné a nepřehřívají se. Přístroj se velmi jednoduše odvápňuje a jeho napěňovač mléka se skládá pouze ze dvou částí, díky čemuž se čistí báječně snadno. 

Automatický kávovar Philips Series 1200 má plně keramické mlýnky, a proto jsou mimořádně odolné, přesné a mají velmi dlouhou životnost. Nepřehřívají se a díky tomu nijak nemění chuť ani aroma kávových zrn. Přístroj díky nim zvládne vyrobit až 20 000 lahodných šálků kávy. Opravdoví kávoví experti ocení 12 různých nastavení hrubosti mletí od ultra jemného prášku po hrubě namletou kávu.

Dokonale nadýchaná mléčná pěna dokáže ze šálku kávy vytvořit dokonalý prožitek. Automatický kávovar Philips Series 1200 využívá horkou pěnu, která šlehá mléko do té nejvhodnější konzistence pro perfektní Cappuccino. Napěňovač má pouze dvě části a díky tomu se velmi jednoduše čistí.

Od perfektního šálku kávy vás dělí dotyk na displeji. Veškeré ovládání přístroje a další nastavování přípravy kávy probíhá prostřednictvím intuitivního displeje, který je přehledný, podsvícený a využívá srozumitelné ikony.

Automatický kávovar Philips Series 1200 je vybavený inovativní funkcí My Coffee Choice, díky které si můžete snadno přizpůsobit množství kávy a sílu aroma. Každý si může připravit přesně takovou kávu, po které touží.

Každý kávovar je nutné pravidelně odvápňovat, aby dlouhodobě správně fungoval a káva z něj chutnala pořád skvěle. Automatický kávovar Philips Series 1200 využívá vodní filtr Aqua Clean, který dokáže znatelně zpomalovat usazování vodního kamene. Společnost Philips si ho dokonce nechala patentovat. Přístroj vás na nutnost výměny filtru automaticky upozorní. Pokud filtr měníte vždy v okamžiku, kdy vás na to přístroj upozorní, bude třeba přístroj odvápnit až po 5000 šálcích kávy.*

Kapacita nádoby na odpad: 12 porcí
Maximální výška šálku: 150 mm
Barva: Černá
Délka kabelu: 1 m
Kompatibilita filtrů: AquaClean
Kapacita kávových zrn:275 g
Objem nádržky na vodu: 1,8 l
Rozměry výrobku: 246 × 371 × 433 mm
Hmotnost výrobku: 7,5 kg

https://www.apollo-obr.cz/