AEG FFB73717PW

výrobce:AEG
katalogové číslo:FFB73717PW
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:13 215 Kč

15 990 Kč

Volně stojící myčka nádobí AEG FFB73717PW zvládne na jeden mycí cyklus umýt 15 jídelních souprav. Svěřte své nádobí myčce AEG, která ho dokonale umyje a udrží jej jako nové. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké skleněné nádobí, a to při nízké spotřebě energie a nízké hlučnosti. Tato myčka nádobí nabízí 2 odkládací koše pro mytí nádobí. Umyjte ještě více nádobí díky zásuvce MaxiFlex s flexibilními přepážkami.

Mycí programy: 160 minut, 60 minut, 90 minut, Automatický, Eco, Extra tichý, Machine Care,Rychlý 30minutový, Oplachový
Ukazatele funkcí: Odložený start 1-24 hodin, Fáze sušení, Extra hygienický, GlassCare, Vybraný program, Leštidlo, Fáze oplachování, Sůl, Mytí, XtraPowerTechnologie SoftGrip pevně a přitom šetrně drží sklenice na víno za stopku. Hroty SoftSpikes zase tvoří měkkou opěrnou podložku pro choulostivé skleněné nádobí.

V zásuvce MaxiFlex můžete umýt všechny příbory a drobné kuchyňské náčiní různých velikostí a tvarů najednou. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých příček a přesto zajistí důkladné umytí.

Díky satelitnímu sprchovacímu ramenu bude vaše nádobí dokonale čisté a lesklé. 5 sprchovacích úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky umývaného nádobí, i když je myčka zcela plná. Satelitní rameno má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Myčka je vybavena funkcí ExtraHygiene. Při zvolení této funkce se voda během oplachování ohřívá až na 69 °C, což je dostatečné pro zničení nežádoucích bakterií. Vnitřek myčky bude krásně čistý a hygienický.

Vkládejte nebo vyndávejte nádobí pohodlně pomocí koše QuickLift. I když je koš zcela zaplněn objemným nádobím, systém QuickLift umožňuje nastavit výšku pro snadný a pohodlný přístup.

Tato myčka se může pochlubit technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. Ve skutečnosti využívá přirozeného proudění vzduchu k dokončení samotného procesu sušení. V poslední fázi zvoleného programu otevře dvířka přibližně o 10 cm, dokud nebudete moci nádobí vyjmout. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte své výdaje za energii.

Klíčové parametry produktu
Maximální hlučnost    44 db
Počet programů    9
Počet souprav nádobí    15
Třída energetické účinnosti 2021 D
Fyzické vlastnosti a barva
Barva    bílá
Šířka    59.8 cm
Výška    85 cm
Hloubka    60.3 cm
Hmotnost    46.44 Kg
Další vlastnosti
Značka    Aeg
Smart Ne
Hlučnost
Maximální hlučnost    44 db
Funkce
Dětská pojistka Ne
Počet programů    9
Odložený start Ano
Doba cyklu 240 min.
AquaStop funkce Ano
Počet souprav nádobí    15
AquaSensor funkce    Ne
Indikace zbývajícího času    Ano
Energetické údaje
Spotřeba vody na cyklus    11 L
Celková spotřeba    0.86 kWh
Třída účinnosti sušení    A
Roční spotřeba vody    2420 L
Třída energetické účinnosti 2021
D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů    86 kWh

https://www.apollo-obr.cz/