ECG ESP 20101 Black

výrobce:ECG
katalogové číslo:ESP20101
EAN:8592131239197
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:1 616 Kč

1 955 Kč

Do kavárny už nemusíte 
Díky pákovému espresso kávovaru ECG ESP 20101 nyní už nemusíte vážit cestu do kavárny pokaždé, když dostanete chuť na svůj oblíbený kávový nápoj. Připravíte si jej doma jako profesionál díky tlakovému čerpadlu s tlakem dvacet barů a bojlerovému způsobu ohřevu vody. 

Nádoba na vodu má objem 1,25 l a je vybavena praktickou rukojetí. Samozřejmostí je její ochrana před přetlakem a přehřátím. Zařízení stojí na gumových nožičkách s protiskluzovou úpravou a má vypínač s jasně viditelnou kontrolkou. 
 
Součástí kávovaru je i otočná parní tryska s odnímatelnou gumovou částí. Díky ní se můžete pustit i do přípravy horkých nápojů, které byste doma jinak dělali jen stěží. Kávovar ECG ESP 20101 tak zvládne funkce jako je rychlé předspaření nebo nahřívaní šálků, aby kontakt se studenými částmi negativně neovlivnil chuť kávy. 

Kromě espessa se můžete pustit do přípravy dalších kavárenských delikates jako je americano, cappuccino, ristretto nebo latte macchiato. Všechny recepty naleznete v názorném manuálu. 

V balení dostanete vše, co je potřeba, abyste mohli začít. Kromě samotného kávovaru zde naleznete odměrku na kávu, dva filtry (na jeden a na dva šálky) a také držák filtru. Odkapávací tácek je pro snadnou údržbu a mytí odnímatelný. 

Kávovar z černého plastu a nerezu se stane ozdobou každé kuchyně. Jeho rozměry jsou  29×20×30 centimetrů a hmotnost 3,3 kilogramu. 

Vlastnosti
Pákový espresso kávovar
Profesionální tlakové čerpadlo
Otočná tryska na šlehání mléka
Nerezový filtr na 1 nebo 2 šálky
Bojlerový způsob ohřevu
Funkce krátkého předspaření
odnímatelná nádoba na vodu o objemu 1,25 litru
Nahřívání šálků
Info, jak se správně postarat o tento kávovar, zde
Technické parametry
Příkon    1140 W
Tlak    20 bar
Typ mlýnku    Ano
Objem nádrže na vodu    1,25 l
Displej    Ne
Parní tryska    Ano
Nádoba na mléko    Ne
Barva    Černá/stříbrná
 

https://www.apollo-obr.cz/