LG 75QNED99

Smart Mini LED televizor LG 75QNED99 ve stříbrném provedení s úhlopříčkou 75 "(189 cm), 8K Ultra HD rozlišením (7680 × 4320) a 8K QNED Mini LED displejem přinese do vaší domácnosti živý a realistický obraz (tvořený 30 000 mini LED diodami) s čistými a přesnými barvami formulováno minimalistického těla. Specifikem je téměř 2 500 jedinečných zón tlumení jasu, široké barevné spektrum, inteligentní 8K procesor α9 čtvrté generace či rozšířené možnosti umělé inteligence AI ThinQ s přehledným domovským zobrazením, které vám usnadní váš život v Smart domácnosti. Skutečný zážitek jako v kině s profesionální podaným obrazem zajistí technologie Dolby Vision IQ, režim Filmmaker Mode, prostorový zvuk či vlastní technologie dynamického rozsahu HDR 10 Pro. Herní obzory rozšíříte prostřednictvím optimalizace her, automatického upravování obrazu nebo technologií VRR, ALLM a eARC a o plnohodnotné zážitky ze zápasů se postarají sportovní upozornění.
99 999,00 Kč
Dočasně nedostupné
ks
katalogové číslo: 75QNED993PB
záruka:2 roky
výrobce:LG
cena bez DPH:82 643,80 Kč
cena vč. DPH:99 999,00 Kč
homecredit calc
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Quantum Dot + NanoCell + Mini LED
LG QNED mini LED představuje počátek nové éry LCD televizorů. Tento inovativní displej kombinuje technologie Quantum Dot a mini LED panel NanoCell, které poskytují vynikající zážitek ze sledování televize. 

Jedinečná éra LCD televizorů
LQ QNED mini LED posouvá hranice LCD televizorů do dosud nevídaných výšin. Má lepší jas, téměř dokonalou černou a krásné barvy, které vyniknou na mimořádně velkém displeji. Jedná se o obrovský skok ve vývoji televizorů LCD. 

Síla mini LED diod
Přibližně 30 000 miniaturních LED diod zajišťuje jasnější a ostřejší obraz a téměř 2 500 jedinečných zón stmívání jasu poskytuje přesné řízení podsvícení a výjimečně vysoký kontrastní poměr. Výsledkem je ještě detailnější a věrnější reprodukce barev ve srovnání s běžnými LCD televizory. 

Kombinace technologií NanoCell a Quantum Dot
Quantum Dot NanoCell poskytuje ještě úžasnější obraz díky kombinaci výkonných technologií NanoCell Plus a Quantum Dot. Tato jedinečná kombinace technologií přináší lepší reprodukci barev a výsledkem jsou sytější a věrnější barvy.

Vysoká kvalita obrazu
Vylepšená technologie displeje LQ QNED mini LED přináší ještě jasnější bílou a ještě tmavší černou, což vede k mimořádně vysoké kvalitě obrazu. Svůj oblíbený obsah na televizoru uvidíte v úplně novém světle.

Jedinečné zóny stmívání jasu
Přibližně 2 500 jedinečných zón stmívání jasu zajišťuje přesné řízení podsvícení a mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky tomu je černá ještě hlubší a ostatní barvy ještě živější, což vede k detailnímu obrazu i v těch nejtmavších scénách. 

Obdivujte barvy v celé jejich kráse
Zažijte širší barevné spektrum díky absolutní barvě. Vynikající reprodukce barev tohoto modelu byla vytvořena tak, aby pokryla širší barevnou škálu a zprostředkovala živější barvy. Veškerý zobrazovaný obsah pak vypadá přesně tak, jak má.

Velká obrazovka a obrovské množství detailů
Mini LED diody dělají z tohoto modelu špičkový televizor s velkou obrazovkou. Nová technologie přináší ještě více detailů a ostrosti i na těch největších obrazovkách a doslova vás vtáhne do vašeho oblíbeného obsahu. 

Čím více pixelů, tím lépe
LG QNED mini LED se vyznačuje neuvěřitelně vysokou hustotou pixelů a nová technologie Quantum Dot NanoCell zase výjimečně realistickou reprodukcí obrazu v rozlišení 8K, které je detailnější než kdykoliv předtím, a to i na velké obrazovce.

Certifikace Ultra HD 8K
Podle organizace CTA musí být při definování rozlišení hodnota modulace kontrastu (CM) minimálně 50% nebo více - čím vyšší je hodnota CM, tím jasnější je obraz. LG QNED Mini LED výrazně převyšuje mezinárodní normy díky hodnotě CM na úrovni 95,8%, která ještě více vylepšuje již tak nádherný obraz. (* Hodnoty CM se vztahují na 75-palcové modely QNED99 testovány v rámci interního výzkumu společnosti LG.)

Výhľad, ktorý vám vyrazí dych
Tento model je navrhnutý tak, aby bol ozdobou interiéru každej domácnosti. Vďaka minimálnemu rámu a štíhlej elegantnej konštrukcii vhodnej na montáž na stenu bude televízor LG QNED mini LED s akýmikoľvek rozmermi dokonale sedieť na stene. To znamená, že aj veľké televízory dokonale zapadnú do vašej domácnosti a vytvoria z interiéru umelecké dielo.

Kino v réžii QNED
LG QNED mini LED prináša zážitok ako v kine, ktorý vám vyrazí dych. Nádherná čierna a jasnejší displej vytvárajú takmer v každom ohľade lepší obraz a ponúkajú pohlcujúci zážitok. 

Všetky vaše obľúbené programy na jednom mieste – Získajte prístup k službám Netflix a Apple TV. Vyberte si spomedzi nových filmov, televíznych relácií, dokumentov a športových zápasov naživo, a to všetko na jednom mieste. 

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos – Technológia Dolby Vision IQ inteligentne upravuje nastavenia obrazu v závislosti od žánru obsahu a okolitého prostredia, zatiaľ čo technológia Dolby Atmos prináša viacrozmerný priestorový zvuk. Ide o výnimočnú kombináciu, ktorá sa postará o jedinečný zážitok pripomínajúci sledovanie filmu v kine. 

Režim Filmmaker Mode – Deaktivuje vyhladzovanie pohybu, pričom zachováva pôvodný pomer strán, farby a frekvenciu snímok. Vďaka tomu sa presne zachováva pôvodná vízia režiséra a vy si môžete film vychutnať tak, ako bol zamýšľaný. 

HDR 10 Pro – Upravuje jas a zdokonaľuje farby, odhaľuje aj tie najmenšie detaily a každej snímke dodáva realistickú podobu. Zároveň zdokonaľuje aj intenzitu bežného obsahu v rozlíšení HDR. 

Hry vo formáte QNED
LG QNED mini LED obsahuje množstvo funkcií, ktoré vylepšia herný zážitok. Absolútna farba a Optimalizácia hier zaručujú plynulý a realistický chod hier, zatiaľ čo vďaka lepšiemu jasu a čiernej farbe zabezpečuje mini LED displej dokonalú presnosť zobrazenia. 

Optimalizácia hier – Automaticky upraví nastavenia obrazu, optimalizuje grafické nastavenia a viditeľnosť pre lepší zážitok z hrania všetkých typov hier. 

Spolupráca s výrobcom konzoly Xbox – Spolupráca spoločnosti LG a výrobcu konzoly Xbox prináša hry novej generácie. 

VRR, ALLM a eARC – Technológie VRR, ALLM a eARC spĺňajú špecifikácie HDMI 2.1 a umožňujú zobrazovať rýchly pohyb vo vyššom rozlíšení a plynulé, synchronizované grafické prvky.

Výhled, který vám vyrazí dech
Tento model je navržen tak, aby se stal ozdobou každé domácnosti. Díky minimálnímu rámečku a tenkému, elegantnímu designu pro montáž na stěnu bude televizor LG QNED mini LED dokonale sedět na stěně jakékoli velikosti. To znamená, že i velké televizory dokonale zapadnou do vašeho domova a udělají z vašeho interiéru umělecké dílo.

Kino v režii QNED
LG QNED mini LED přináší zážitek jako v kině, který vám vyrazí dech. Krásná černá a jasnější displej vytvářejí lepší obraz téměř ve všech ohledech a nabízejí pohlcující zážitek. 

Všechny oblíbené pořady na jednom místě - přístup k Netflixu a Apple TV. Vyberte si z nových filmů, televizních pořadů, dokumentů a živých sportovních přenosů na jednom místě. 

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos - Technologie Dolby Vision IQ inteligentně upravuje nastavení obrazu v závislosti na žánru obsahu a okolním prostředí, zatímco technologie Dolby Atmos poskytuje vícerozměrný prostorový zvuk. Je to výjimečná kombinace, která přináší jedinečný zážitek připomínající sledování filmu v kině. 

Režim Filmmaker Mode - Deaktivuje vyhlazování pohybu při zachování původního poměru stran, barev a snímkové frekvence. Tím je přesně zachována původní režisérova vize a vy si můžete film vychutnat tak, jak byl zamýšlen. 

HDR 10 Pro - Upravuje jas a vylepšuje barvy, čímž odhaluje i ty nejmenší detaily a dodává každému snímku realistický vzhled. Zvyšuje také intenzitu běžného obsahu HDR. 

Hry ve formátu QNED
LG QNED mini LED obsahuje řadu funkcí, které vám zpříjemní hraní her. Technologie Absolutní barva a Optimalizace her zajišťují plynulý a realistický chod her, zatímco vylepšený jas a černá barva zajišťují dokonalou přesnost zobrazení na mini LED displeji. 

Optimalizace her - Automaticky upravuje nastavení obrazu, optimalizuje nastavení grafiky a viditelnost pro lepší herní zážitek u všech typů her. 

Spolupráce s výrobci konzolí Xbox - LG a výrobce konzolí Xbox spolupracují, aby přinesli hraní her nové generace. 

VRR, ALLM a eARC - Technologie VRR, ALLM a eARC splňují specifikace HDMI 2.1 a umožňují zobrazovat rychlý pohyb ve vyšším rozlišení a plynulou, synchronizovanou grafiku.

QNED a sport
Díky velké obrazovce, opravdovému 8K displeji a kompatibilitě s prostorovým zvukem Bluetooth přináší LG QNED mini LED dokonalou atmosféru jako na stadionu přímo k vám domů.

Sportovní upozornění - Budou vás informovat o zajímavých momentech před zápasem, během něj i po něm. 

Podpora prostorového zvuku Bluetooth - Stačí reproduktory připojit bezdrátově přes Bluetooth a vychutnat si skutečný prostorový zvuk. Každá akce bude znít věrněji a působivěji a přenese atmosféru zápasu do vašeho obývacího pokoje. 

Procesor α9 čtvrté generace s umělou inteligencí a podporou 4K
Srdcem televizoru LG QNED mini LED je procesor α9 čtvrté generace s podporou umělé inteligence a rozlišením 4K. Jedná se o průlomový čip, který analyzuje a optimalizuje obsah pomocí algoritmů strojového učení. Úprava obrazu a zvuku je automatická, takže si můžete pokaždé vychutnat výjimečný zážitek ze sledování.

Obraz poháněný umělou inteligencí - Algoritmus hlubokého učení, který využívá obrovskou databázi více než milionu obrazových dat k rozpoznávání obsahu, odstraňování vizuálních vad a optimalizaci kvality obrazu.

Zvuk poháněný umělou inteligencí - Na základě více než 17 milionů zvukových dat dokáže procesor identifikovat hlasy, efekty a frekvence a optimalizovat zvuk podle žánru pro ještě atraktivnější zážitek. 

Umělá inteligence ThinQ
Aplikace LG ThinQ vylepšuje zážitek ze sledování televizoru. Vyberte si svého oblíbeného hlasového asistenta a ovládejte televizor hlasem na zcela nové domovské obrazovce, která přináší větší pohodlí a ovládání.

Nová domovská obrazovka - Domovská obrazovka byla přepracována tak, aby na jednom místě zobrazovala vše, co stojí za to vidět. Užívejte si personalizovaná doporučení obsahu na základě historie sledování, rychlý přístup k různorodému obsahu a snadnější ovládání připojených zařízení.

Dálkový ovladač Magic Remote - Přepracovaný dálkový ovladač Magic Remote nabízí ergonomický design se snadným uchopením a jeho systém point-and-scroll umožňuje rychlejší vyhledávání. Vestavěná technologie s umělou inteligencí umožňuje snadný přístup ke službám a zkratky na hlavní poskytovatele obsahu usnadňují přístup ke všem oblíbeným položkám. Kromě všech těchto vymožeností je k dispozici nová funkce Magic Tap, která chytře propojuje telefon s televizorem.

Hlasové ovládání - Technologie LG ThinQ usnadňuje ovládání domácích zařízení připojených k internetu věcí pomocí příkazů využívajících přirozené rozpoznávání hlasu. Televizor LG QNED mini LED můžete ovládat hlasem a zrychlit přístup k zábavě. 

Klíčové parametry produktu
Úhlopříčka (") show_tooltip
75 "
Typ obrazovky show_tooltip
Mini LED
Typ rozlišení show_tooltip
8K
OS TV    WebOS
Fyzické vlastnosti a barva
Barva    stříbrná
Šírka    166.5 cm
Výška    95.8 cm
Hloubka    2.89 cm
Hmotnost    38 Kg
Výška s podstavcem    101.9 cm
Konektivita
Wi-Fi show_tooltip
Ano
Bluetooth show_tooltip
Ano
Počet HDMI portů show_tooltip
4
Kompozitní video vstup    Ne
Miracast show_tooltip
Ano
PVR show_tooltip
Ano
Počet USB 2.0 portů show_tooltip
3
Počet RF vstupů    2
Rozhraní CI show_tooltip
Ano
Výstup pro sluchátka    Ano
Ethernet / LAN připojení show_tooltip
Ano
Podpora SCART    Ne
Display/Grafika
Úhlopříčka (") show_tooltip
75 "
Úhlopříčka (cm) show_tooltip
189 cm
Typ obrazovky show_tooltip
Mini LED
Typ rozlišení show_tooltip
8K
Rozlišení show_tooltip
7680x4320
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) show_tooltip
120
Hloubka barev    10 Bit
Tvar obrazovky    rovná
Pomer strán    16:9
Další vlastnosti
Značka    Lg
Smart show_tooltip
Ano
Obsah balení
Obsah balení    stojan,šroubky,mag.DO,bat.,kab.spona
Funkce managementu
Programový průvodce (EPG) show_tooltip
Ano
Uchycení
VESA štandard show_tooltip
400x400
TV tuner
Typ signálu show_tooltip
DVB-T2/H.265, DVB-T2, DVB-S2
Duální tuner    Ne
Operační systém
OS TV    WebOS
Funkce
3D kompatibilita show_tooltip
Ne
HbbTV    Ano
Další parametry
Spotř. ener. v režimu HDR    390 kWh
Kompatibilní s hlas.asistentem    Amazon Alexa, Apple Home Kit, Google Assistant
Energetické údaje
Třída energetické účinnosti 2021 show_tooltip
G
 

Uhlopříčka75 ''
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tyto webové stránky používají soubory cookie a podobné technologie.

Na našich webových stránkách používáme cookies a podobné technologie. Pokud se rozhodnete nám s tím udělit souhlas, můžete tak učinit tlačítkem "VŠE PŘIJMOUT" či upravit svoje volby u tlačítka "NASTAVENÍ". 

 

VŠE PŘIJMOUT
NASTAVIT