ETA Calderon II 1134 90010

parní hrnec • příkon 1 800 W • 2 transparentní nádoby • kapacita 11 l • 6 automatických programů • miska na vaření rýže • možnost vaření vajec • udržení teploty 20 min • LCD displej • minutka • zvuková signalizace
1 949,00 Kč
Skladem
ks
katalogové číslo: 113490010
záruka:2 roky
výrobce:ETA
běžná cena:2 499,00 Kč
cena bez DPH:1 610,74 Kč
cena vč. DPH:1 949,00 Kč
původní cena:2 199,00 Kč
sleva:250,00 Kč (11.37%)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

ETA Calderon II 1134 90010
Chcete si odlehčit jídelníček a začít žít zdravěji? Hledáte pomocníka, se kterým připravíte lehké a zdravé pokrmy rychle a jednoduše? Parní hrnec ETA Calderon II se 2 transparentními nádobami vám usnadní zdravé vaření. Celková kapacita 11 l je dostatečně velkorysá pro přípravu rodinného oběda, zároveň je však vaření v něm natolik rychlé, že jej rádi využijete, i když chystáte jídlo jen sami pro sebe.

Zdravý způsob vaření
Velkou výhodou tohoto hrnce je jeho variabilita. Pomocí přepážek si hrnec můžete rozdělit na dvě samostatné zóny a v každé souběžně připravovat jiný pokrm. Součástí je také miska na vaření rýže. Jednoduše v něm připravíte i vařená vejce. Parní hrnec však ušetří nejen čas, ale zachová i důležité živiny a vitamíny, které se z potravin při méně šetrných způsobech zpracování zbytečně ztrácí. Hrnec lze snadno sestavit, stejně tak je jeho používání velmi intuitivní. Pomocí ukazatele zjistíte aktuální množství vody a v případě potřeby ji jednoduše a bezpečně doplníte z vnější strany hrnce. Kondenzovaná vodní pára je zachytávaná do integrované odkapní misky. Hrnec nabízí až 6 automatických programů. Na LCD displeji zvolíte ten, který nejlépe odpovídá vloženým ingrediencím, ať už se jedná o zeleninu, maso, ryby, kuře, vajíčka nebo rýži. Pára se díky příkonu 1 800 W začne tvořit už po 30 sekundách od zapnutí. Když zvolený program skončí, hrnec se automaticky vypne.


Zvolte si program dle vašich požadavků
Na velkém LCD displeji si z 6 automatických programů zvolíte ten, který nejlépe odpovídá vloženým ingrediencím, ať už se jedná o zeleninu, maso, ryby, kuře, vajíčka nebo rýži. 

Časovač
Praktickým pomocníkem je také časovač, který lze nastavit až na dobu 99 minut. Po uplynutí času vás hrnec sám upozorní, že už je hotovo. V případě, že ještě čekáte na hosty, oceníte funkci udržování teploty, která jídlo udrží teplé dalších 20 minut po uvaření.

Jednoduché skladování
Snadné je i skladování hrnce, nádoby lze snadno poskládat do sebe, a tak nezaberou mnoho místa.

Pára v kuchyni
Ukazatel vám prozradí aktuální množství vody, v případě potřeby ji jednoduše a bezpečně doplníte z vnější strany hrnce. Kondenzovaná vodní pára je zachytávaná do integrované odkapní misky.

Zdravé vaření
Pokrmy připravení v parním hrnci si zachovají i důležité živiny a vitamíny, které se z potravin při méně šetrných způsobech zpracování zbytečně ztrácí.

Prodlužka záruky
Na topné těleso parního hrnce se vztahuje bezplatná služba Prodlužka záruky, díky které se záruka na toto topné těleso prodlouží na 3 roky. Je třeba se k ní registrovat.

Časovač/minutka    ano
Displej    LCD
Objem parního hrnce    11 l
Počet varných nádob    2
Příkon    1 800 W
Vaření rýže    Ano
Držák na vaření vajec    Ano
Ukazatel množství vody    Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    36,5 cm
Výška výrobku    38,5 cm
Hloubka výrobku    25,5 cm
Hmotnost výrobku    3,22 kg
Rozměry balení
Šířka balení    39 cm
Výška balení    29 cm
Hloubka balení    27,5 cm
Hmotnost balení    4,09 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tyto webové stránky používají soubory cookie a podobné technologie.

Na našich webových stránkách používáme cookies a podobné technologie. Pokud se rozhodnete nám s tím udělit souhlas, můžete tak učinit tlačítkem "VŠE PŘIJMOUT" či upravit svoje volby u tlačítka "NASTAVENÍ". 

 

VŠE PŘIJMOUT
NASTAVIT